معرفی اعوان

حوزه فعاليت

شرکت اعوان در سال 1383 تاسیس شده است. این شرکت عضو شورای عالی انفورماتیک و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌باشد. راهبرد اعوان ارائه خدمات فوق تخصصی با تکیه بر گردآوری نخبگان علمی و فنی است.
این شرکت توانسته است در مهمترین پروژه‌های بزرگترین سازمانهای بانکی، بیمه ای، صنعتی و دولتی ایران همچون نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران (پروژه ملی سامد)، بانک ملی ایران، سازمان تامین اجتماعی، گروه صنعتی ایران خودرو و غیره نقش ایفا نماید. (مشتریان اعوان)
 
محورهای اصلی فعالیت شرکت عبارتند از:
راه اندازی خط تولید نرم افزار: شرکت اعوان در جهت توانمندسازی هر چه بیشتر شرکتها و سازمان در تولید سریع و کم هزینه محصولات باکیفیت مبتنی بر جاوا، خط تولید نرم‌افزار سازمانی خود موسوم به «WISE Solution» را همراه با مجموعه از خدمات آموزشی و مشاوره ای در اختیار ایشان قرار می دهد.
تولید نرم افزارهای سفارشی: رویکرد اعوان در این حوزه کاهش هزینه و زمان تولید با به کارگیری خط تولید نرم‌افزار اعوان (WISE Solution) و استفاده از تخصصی‌ترین فناوری‌ها همچون Java EE و Oracle می‌باشد.
خدمات آموزشی و مشاوره‌ای: رویکرد اعوان در این حوزه استفاده از اساتید کارکاشته (Practitioner) و حمایت علمی از دانش‌آموختگان طی یک فرایند مدت‌دار آموزش و به کارگیری مهارتها است.
تولید بسته های نرم افزاری: رویکرد اعوان در این حوزه تولید محصولات تخصصی و راهگشا برای حل نیازمندیهای واقعی سازمانها و شرکتهاست.
برای اطلاع از لیست کامل فعالیتهای اعوان، محصولات و خدمات و دوره‌های آموزشی شرکت را مشاهده فرمایید.
 

انگیزه شما برای انتخاب محصولات اعوان چه می‌تواند باشد؟

 • ما می‌کوشیم صادقانه و متعهدانه با مشتریان خود تعامل کنیم.
 • نیروهای متخصص: بزرگترین سرمایه اعوان نیروی انسانی متخصص و نخبه‌ای است که با تسلط بر جدیدترین فناوری‌ها ارزش‌آفرینی می‌کنند.
 • تجربیات موفق: شرکت اعوان پروژه‌های متعددی را برای بزرگترین سازمانها و شرکتهای ایرانی با موفقیت پیاده‌سازی کرده است. با سوابق فعالیتهای اعوان بیشتر آشنا شوید.
 • محصولات ما با تکیه بر خط تولید نرم‌افزار اعوان موسوم به «WiSE Solution» تولید می‌شود. در نتیجه در زمانی کمتر محصولی با کیفیت بالاتر تولید می‌شود. (با خط تولید اعوان بیشتر آشنا شوید)
 • محصولات متن‌باز: کلیه نرم‌افزارهای اعوان مبتنی بر کتابخانه‌های متن‌باز تولید می‌شوند بنابراین ضمن امنیت بیشتر در خدمت‌رسانی به بن‌بست نخواهیم رسید.

انگیزه ما برای همکاری در اعوان چیست؟

 • فضای کاری اعوان توام با صداقت، صمیمیت، احترام و تعامل سازنده و آموزنده است.
 • استفاده از جدیدترین فناوری‌ها و همکاری با بهترین مهندسان نرم‌افزار ایران شرایط رشد و پیشرفت را فراهم می‌کند.
 • شرکت اعوان می‌کوشد تا پروژه‌های خود را به طور کامل به ثمر برساند. در نتیجه‌ی عملیاتی شدن پروژه‌ها ما می‌توانیم ثمره زحمات خود را در بهبود وضعیت مشتریان و جامعه مشاهده کنیم.

مزیت دوره‌های آموزشی اعوان چیست؟

 • مدرسان با تجربه: تخصص اصلی مدرسان ما آموزش نیست! این مدرسان معماران نرم‌افزار کارکشته‌ای هستند که در پروژه‌های بزرگ نقش ایفا کرده‌اند و دانش خود را با تجربه آمیخته‌اند؛ ضمن آنکه از هنر آموزش برخوردارند.
 • پشتیبانی علمی از دانش‌آموختگان: پس از شرکت در دوره‌های آموزشی شما به خانواده اعوان می‌پیوندید و با عضو شدن در فروم ما می‌توانید به تبادل اطلاعات و طرح پرسش و پاسخ بپردازید.
 • معرفی به شرکتهای معتبر: شرکت اعوان نفرات برگزیده دوره‌های آموزشی را جهت استخدام به چندین شرکت یا سازمان معتبر طرف توافق معرفی و پیشنهاد می‌کند.
 • رضایت دانش‌آموختگان: نتایج نظرسنجی‌هایی که در پایان دوره‌های آموزشی صورت می‌گیرد نشان از اعلام رضایت فوق‌العاده شرکت‌کنندگان دارد.
 • کارگاه عملی: کلیه کلاسهای آموزشی ما به صورت کارگاهی برگزار می‌شود.